صندوق قرض الحسنه حبيب ابن مظاهر

 

 

 

 

 

 

 

بازنشستگان، جانبازان و مستمري بگيران نيروي انتظامي

انديشيدن به خوبي ها آدمي را به انجام دادن آنها بر مي انگيزد. امير المومنين علي (ع)             نيازهاي مردم به شما فرصت هاي خداوند براي شما هستند پس از آنها رويگردان نباشيد. امام حسين(ع)             كسيكه با كتاب آرامش يابد، هيچ آرامشي را از دست نداده است. امير المومنين علي (ع)             برتري نماز اول وقت بر آخر وقت مانند برتري آخرت بر دنياست. امام صادق (ع)             دل را متوجه خدا كردن ، موثرتر از اعضاء را بر عمل واداشتن است. امام جواد (ع)             سه چيز است كه محبت آورد: قـرض دادن وفـروتنـى و بخشـش. امام صادق( ع)             خداوند امتى را عذاب نخواهد كرد، مگر در وقتى كه نسبت به حقوق برادران نيازمند خود سستى نمايند. امام صادق (ع)             هر كس اندوه و مشكلى را از مومنى بر طرف نمايد خداوند در روز قيامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد. امام رضا (ع

تماس با ما

مسئولين و كاركنان صندوق در ساعات رسمي كار صندوق پاسخگوي هرگونه پيشنهاد، انتقاد و يا رفع ابهامات از طريق ارسال نامه ارسال پيام اينترنتي و يا تماس‌هاي تلفني اعضاء محترم صندوق مي‌باشند.

 • ساعات رسمي كار صندوق 7:30 صبح تا 14:30 دقيقه روزهاي شنبه تا چهارشنبه مي‌باشد.
 • با توجه به شماره تلفن‌هاي موجود و بدليل صرفه‌جويي در هزينه سفرهاي داخلي و بين شهري و پيشگيري از ازدحام و ترافيك شهري و رعايت كهولت سن و .... از اعضاء محترم تقاضا مي‌گردد از مراجعه حضوري در حد امكان خودداري فرمايند. و بصورت تلفني درخواست و يا ابهام خود را اعلام نمايند. ضمن اينكه مسئولين و كاركنان صندوق متعهد مي باشند پاسخهاي تلفني اعضاء را در حد مطلوب و در جهت رفع ابهامات اعضا همكاري لازم را بنمايند.
 • آدرس: تهران -میدان انقلاب _-کارگر شمالی-کوچه رهنما _-پلاک 17

  كد پستي: 1417955191

  تلفن و فكس: 66461531-66461530

 

 

نقشه

نقشه مكان ما

  درخواست

   براي تماس فوري و سريع در هر ساعت از شبانه روز مي توانيد درخواست خود را براي ما ارسال فرماييد كمتر از چند روز رسيدگي خواهد شد.

   ارسال درخواست